Over de artiesten & voorstellingen 2026

Hier lees je meer over de artiesten en voorstellingen die je tijdens het festival kunt verwachten. Het actuele programma inzien? Klik dan hier.

Acts

Monica Coronado is een Spaanse singer-songwriter uit Barcelona, al ruim 20 jaar woonachtig in Arnhem. Met haar warme stem, gitaar en kleine percussie neemt ze het publiek mee in verhalen over liefde, kracht en verbondenheid. Haar muziek vermengt flamenco, jazz, pop en latin tot een authentiek geluid dat raakt en verbindt.

Los Muchachos del Molino. Romantischer en zoetsappiger wordt het niet. Tomás en Alberto nemen je mee door stille wateren en diepe gronden. Zuidelijk, warm en zwoel.

De Trekvogels zijn een vaste groep binnen het collectief Madlot. Onze muziek is een wervelende ontmoeting van folk uit Syrië, Koerdistan, Nederland en de rest van de wereld. Poëtische liederen uit Syrië, Koerdische muziek over liefdes op afstand en Nederlandse dansmuziek wisselen elkaar af.

De naam De Trekvogels refereert aan het feit dat twee van ons van ver hier naar toe gekomen zijn om als nieuwe Nederlanders veilig en in vrijheid te leven.
Samen muziek maken is voor ons spreken in een gemeenschappelijke taal, die over de grenzen van werelddelen en culturen gaat.

Rami Mershed (ud), Keivan Habibi (divan), Judica Lookman (trekharmonica) en Bert Lotz (doedelzak, fluiten, koeienhoorn en schalmei) zijn samen De Trekvogels.

Art Root Collective is een plek waar jonge muzikanten, nieuwkomers en jongeren die in NL zijn geboren, samenkomen om hun creativiteit te ontdekken, hun vaardigheden te ontwikkelen en betekenisvolle verbindingen te maken via de gedeelde passie voor muziek.
‍
Onze projecten zijn een broedplaats voor originele en rake creaties, persoonlijke en artistieke ontwikkeling gebaseerd op wederzijds respect, begrip, vriendschap en steun. We bieden een verscheidenheid aan muzikale programma’s, waaronder een zomerkamp, workshops, een training, jamsessies, intensieve projecten en stages.

Faas is een Engelstalige rapper, freestyler en maker uit Nijmegen. Hij laat een compact, voice-first fragment van To Gaze Upon The Elephant laten horen: gelaagde experimentele rap en spoken word, solo en eventueel volledig a cappella.

Pau Sola Masafretts is behalve bewoner van de Brouwketel, ook gepassioneerd cello speler.

Ewout Luijt

En verder…

kun je kunst ervaren, workshops volgen, mooie producten aanschaffen en nog veel meer!

Kunst

Bewonder de tekeningen en schetsboeken van Inge van Domburg

Workshops

Volg een balfolk dansworkshop van Louise Marius, samen met alle andere aanwezigen!

Markt

  • Ruiltafel, kleding & andere dingen | Kom hier je mooie “nieuwe” tweedehands outfit vinden, of laat dingen achter die je zelf niet meer nodig hebt. (Graag alleen dingen die nog de moeite waard zijn).
  • Bar met producten van de Brouwketel Op de Brouwketel wordt van alles gebrouwen; vlierbloesemsiroop, appelstroop, honing en zelfs muziekinstrumenten. Kom gerust kijken, proberen en kopen.